KubaDvorak.com © 2021. Vytvořil Tomáš Dvořák (Tomas2D)

Kdo jsem

O mně

Jsem  profesionální choreograf a tanečník. Svojí kariéru jsem začal v mých 16 letech v jedné eventové agentuře v Praze. Během uplnulých let jsem spolupracoval s hvězdami jako Robbie Williams, Mariah Carrey, Nicole Scherzinger nebo Leona Lewis, nadnárodními značkami Jako třeba Hilton, Adidas,McDonalds nebo Hyundai. Také jsem natočil několik reklam, například pro Auchan, Go Compare nebo Miu Miu.


V roce 2019 jsem vytvořil spousty dalších zajímavých projektů - dva videoklipy pro Mikolase Josefa a to Abu Dhabí a Acapella. Dále jsem měl možnost choreografovat např. Miss Slovensko 2019, Global Social Awards nebo třeba Launch nového Mercedesu GLE. Jeden z největších projektů tento rok byl koncert My Name Is Mikolas Josef ve Fóru Karlín, který jsem zchoreografoval a zrežíroval. Také jsem vytvořil největši contemporary choreografii propojenou s kinetikou v ČR na Gala eventu Madety a mnoho dalších zajímavých projeků. V září 2019 jsem otevřel odnož mého studia v Praze pod názvem Movement Factory. 


Za rok 2018 jsem choreografoval a kreativně zpracovával přes 70 eventů, kde jsem vytvořil přes 220 choreografii, které byly prezentovány ve více jak 20 zemích světa - Norsku,Rakousku,Švýcarsku,Neměcku a na Floridě,Sicilíí, Slovensku a v České republice atd. . Také televizní projekty jako Czech Social Awards (Ôčko TV) , finále Stardance (ČT1) nebo Kapka Naděje (FTV Prima). Zároveň jsem choreografem zpěváka Mikolase Josefa  a mnoho dalších zajímavých projektů, pokud chcete vědět více - otevřete sekci MOJE PRÁCE. V neposlední řadě jsem v čele taneční eventové agentury FRAGMENTS PRODUCTION. 


V roce 2018 jsem se také stal Choreografem roku ČR na soutěži Taneční skupina roku a vyhrál stáž v Los Angeles,také stipendium ze stáže Tanec bez hranic na jeden z největších tanečních eventů World Dance Movement v Itálii a také možnost spolupracovat na projektu francouzské choreografky Alexandry Lemoine ve švýcarské Ženevě. 


Účinkuji v různých pražských divadlech jako je Karlín, Kalich, Národní divadlo nebo Státní opera. V roce 2017 jsem založil své vlastní taneční studio pod názvem UNITED MOVEMENT, které momentálně čítá okolo 120 mladých talentů. Jsem úřadujícím Vícemistrem Světa v Modern Dance a moje choreografie jsou několikanásobnými Mistry ČR. United Movement má na kontě po dvou letech fungování 6 tiulů Mistrů Světa a 25 titulů Mistrů ČR a moje choreografie "Lettters to my dad" se dostala do TOP 20 na Světě. 


Začal jsem tančit, když mi byly 4 roky ve studiu na jihu Čech, kde jsem se učil contemporary, jazz a ballet. Ve 14ti letech jsem pro studio začal choreografovat a na závěr jsem vytvořil mojí první velkou choreografii pro 120 tanečníků. Poté jsem se přestěhoval do Prahy, kde jsem se začal vzdělávat v dalších tanečních stylech jako hip hop, street dance, vogue, wack, dancehall a commercial.


Můj názor je takový, že tanečník by měl umět ovládat většinu technik, aby byl univerzální a tudíž lépe použitelný a připravený pro jakoukoliv taneční příležitost, což je v dnešním uměleckém světě potřebné.  Každá technika přinese tanečníkovi jiný pohybový slovník a rozšíří obzory, proto i já se snažím neustále vzdělávat a učit se. Moje přesvědčení je takové, že do všeho by se mělo jít na 150%, ať už je to malá show nebo obrovský event, a proto do všech věcí, které dělám dávám vše, ať už show choreografuji, produkuji nebo tančím. Pokud máte zájem se mnou spolupracovat, neváhejte mě kontaktovat emailem, booking systémem (zde na stránce) nebo telefonicky. Jsem ready vaše nápady přetvořit na skutečnost! :-)